Klín polohovací 50 x 25 x 23 cm (potah HUMIDITEX)

Název produktu Klín polohovací 50 x 25 x 23 cm (potah HUMIDITEX)
Naše cena 450,00 Kč vč. DPH
371,90 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů
 kusů 
J-REHAS Chomutov s.r.o. - Klín polohovací 50 x 25 x 23 cm (potah HUMIDITEX)

Pomůcka se využívá při podkládání končetin či správném zapolohování pacienta na lůžku. Široké využití při rehabilitačních cvičeních.

Klín má dvojitý obal. Vnitřní sypek je z pevného bavlněného materiálu. Sypek je opatřen zipem, proto lze  snadno výplň přidávat či ubírat dle okamžité potřeby a regulovat tak také požadovanou tvrdost klínu . Jako výplň jsou použity speciálně upravené polystyrenové peletky, které jsou výborným tepelným izolantem a drží tělesné teplo. Peletky si lze samostatně objednat v náhradním balení 3litry nebo 5litrů.

Vnější potah je snímatelný. Použitý materiál - HUMIDITEX. Jedná se o špičkový zdravotnický materiál, který splňuje všchny požadavky pro použití ve zdravotnických zařízeních.Je paropropustný, dýchá oběma směry a zároveň nepropustný vůči kapalinám. Lze jej dezinfikovat     běžnými dezinfekčními prostředky, otírat a také prát.

Barevné varianty a vzory: dle skladové dostupnosti

Klín polohovací 50 x 25 x 23 cm (potah HUMIDITEX)

Dotaz na výrobek

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem na rehas@rehas.cz nebo na telefonu . Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

TOPlist