Polohovací válec 40x12 cm (potah HUMIDITEX)

Název produktu Polohovací válec 40x12 cm (potah HUMIDITEX)
Naše cena 515,00 Kč vč. DPH
425,62 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů
 kusů 
J-REHAS Chomutov s.r.o. - Polohovací válec 40x12 cm (potah HUMIDITEX)

Pomůcka se využívá při polohování nejen na lůžku, ale také v poloze vsedě, kdy slouží např. jako opěra krční páteře, podpěra bederní páteře (často také u řidičů v autě), jako pomůcka při relaxaci i polohování dětí.

Široké uplatnění má  v rehabilitaci i při cvičení jógy. Při hledání úlevové polohy po úrazech je využití mnohostranné. Od podkládání končetin až po zafixování krční páteře. Použitá výplň – polystyrenové peletky –  velmi dobře akumulují tělesné teplo,což napomáhá k uvolnění bolestivých spazmů zejména v oblasti krční páteře.

Vnitřní sypek pomůcky je zhotoven z pevného bavlněného materiálu a je opatřen zipem, aby bylo možno vnitřní výplň dle potřeby doplňovat či ubírat. Vnější potah je snímatelný. Použitý materiál – HUMIDITEX. Jedná se o špičkový zdravotnický materiál, který splňuje všchny požadavky pro použití ve zdravotnických zařízeních. Je paropropustný, dýchá oběma směry a zároveň nepropustný vůči kapalinám. Lze jej dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky, otírat a také prát.

Vnitřní výplň - speciálně upravené polystyrenové peletky. Tyto lze následně zvlášť přiobjednat dle potřeby.

Barevné varianty a vzory: dle skladové dostupnosti

Dotaz na výrobek

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem na rehas@rehas.cz nebo na telefonu . Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

TOPlist