Rektální podložka - kruhový otvor (potah HUMIDITEX)

Název produktu Rektální podložka - kruhový otvor (potah HUMIDITEX)
Naše cena 720,00 Kč vč. DPH
595,04 Kč bez DPH
Dostupnost do 14 dnů
 kusů 
J-REHAS Chomutov s.r.o. - Rektální podložka - kruhový otvor (potah HUMIDITEX)

Rektální podložka s kruhovým otvorem je vhodná do vozíku, do křesla i pro řidiče do auta jako prevence dekubitů, popř. jiných kožních problémů způsobených pocením a dlouhodobým zatížením exponovaných partií, při pooperačních stavech v oblasti konečníku a při hemoroidech.

Pro vnitřní výplň jsou použity speciálně upravené polystyrenové pelety, které jsou výborným tepelným izolantem, zajišťujícím tepelnou rovnováhu a rovnováhu vlhkosti uvnitř pokožky.

I když dojde ke stlačení, zůstává mezi peletami vzduch. Proto se osvědčují tyto podložky jako mimořádně účinné.

Vnitřní sypek pomůcky je zhotoven z pevného bavlněného materiálu a je opatřen zipem, aby bylo možno vnitřní výplň dle potřeby doplňovat či ubírat. Vnější potah je snímatelný. Použitý materiál – HUMIDITEX. Jedná se o špičkový zdravotnický materiál, který splňuje všchny požadavky pro použití ve zdravotnických zařízeních. Je paropropustný, dýchá oběma směry a zároveň nepropustný vůči kapalinám. Lze jej dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky, otírat a také prát.

Vnitřní výplň - speciálně upravené polystyrenové peletky. Tyto lze následně zvlášť přiobjednat dle potřeby.

Barevné varianty  dle skladové dostupnosti.

Barevné varianty a vzory: dle skladové dostupnosti

Dotaz na výrobek

Pokud si nevíte rady, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře, e-mailem na rehas@rehas.cz nebo na telefonu . Rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

TOPlist